Mateřská škola Sobotka -

Jak jsme si to užili v muzeu v Dobrovici

8. 4. 2016

Ve čtvrtek 31.3.2016 děti ze třídy Včeliček přišly do školky s batůžky, protože jely na výstavu ,, ŠILI ŠEVCI, ŠILI BOTY “ do muzea v Dobrovici. Zde si mohou malí i velcí návštěvníci připomenout téměř zapomenuté ševcovské řemeslo. Děti si zde mohly prohlédnout střevíčky princezny Jasněnky z pohádky O létajícím ševci, také se mohly projít v dřevácích, prohlédly si ševcovskou dílnu. Na konci prohlídky zhlédly pohádku O loupežníku Rumcajsovi a vyrobily si pro maminku papírový střevíček. Po chvilce odpočinku si děti vyzkoušely, jak se pracuje na interaktivní tabuli. Zde nadšeně plnily úkoly ve výukovém programu pro MŠ :,, Co se nosí na nohou “. Všem se nám program líbil a děti odjížděly spokojené. Program dokázal děti zaujmout, proto jej doporučujeme všem, kdo chce s dětmi prožít smysluplné odpoledne.

 

Fota ke zhlédnutí ve fotogalerii.