Mateřská škola Sobotka -

Myslivci ve školce

25. 3. 2018
V pátek 23. března 2018 jsme u nás u Včeliček přivítali pana Hurského od myslivců v Dolním Bousově a pana Kubína  z Markvartic. Oba dva dětem vypravovali  o zvířatech a ptáčcích v lese, ukazovali jim obrázky, dokonce také myslivecké trofeje – parohy a parůžky. Děti se hlavně dozvěděly, jak se mají chovat v lese, co mohou donést zvířátkům v zimě do krmelce a zopakovaly si všechny zvířecí rodinky v lese. Děti jim nadšeně pokládaly zvídavé otázky, diskutovaly a také vypravovaly svoje vlastní zážitky.
Hodina utekla jako voda a už jsme se museli s myslivci rozloučit. Jako poděkování si odnášeli obrázky dětí.
Ještě jednou panu Kubínovi a panu Hurskému děkujeme a věříme, že za námi do školky zase příští rok přijdou.
Hana Reslová, Veronika Macounová